04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:13

برنامه های فرهنگی باید متناسب با شئونات اسلامی اجرا شوند

 حجت‌الاسلام شریفی راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، در نشست ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی در ایلام، گفت: در استان ایلام رنگ و بوی مناسبت ها به ویژه میلاد ائمه اطهار(ع) و جشن ها کم رنگ شده و با صبغه تاریخی و افتخارات این استان فاصله گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام، وی، تصریح کرد: قبل از هر چیزی کم کاری تبلیغات اسلامی استان به عنوان دستگاهی که بایستی این گونه مراسم ها و جشن ها را حمایت و هدایت کند، مورد نکوهش قرار می گیرد.
حجت‌الاسلام شریفی راد، بیان کرد: یکی از آفت های اصلی این استان این بوده که هر دستگاه و سازمانی توپ خود را به زمین دیگری انداخته، آسیب ها و ضعف های موجود در استان را در سازمان و نهاد دیگر جستجو کرده و ضعف های خود را نادیده می گیرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام، به اجرای برنامه های فرهنگی و جشن دهه کرامت در استان اشاره کرد و افزود: دهه کرامت فرصت مناسبی است تا همه نهادها و دستگاه های فرهنگی با اجرای ویژه برنامه های شاد و متنوع، حق مطلب را در راستای خدمت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ادا کنند.
وی، یادآور شد: اگر دستگاه ها و سازمان های فرهنگی هماهنگ عمل کرده و با یک انگیزه انقلابی عمل کنند، میزان آسیب های اجتماعی در سطح جامعه کاهش خواهد یافت.
حجت‌الاسلام شریفی راد، با تاکید برتوجه به مشکلات و آسیب های اجتماعی جامعه امروز و تهاجم فرهنگی دشمنان علیه این نظام و انقلاب، خواستار توجه ویژه مسئولان فرهنگی در زمینه گسترش و ترویج برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سطح این استان شد.

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound