04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:06

راهپيمايي مردم ايلام در روز قدس

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان ايلام، در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان وهمزمان با تمام ايران اسلامي،راهپيمايي روز قدس درايلام نيز برگزارشد. درشهر ايلام نيز اقشار مختلف مردم روزه دار ايلام ، پس از تجمع در چهار راه رسالت و ميادين اصلي شهر به طرف مصلاي ايلام حرکت کرده و در طول مسير شعارهايي در حمايت از مردم مظلوم فلسطين و آزادي اين سرزمين از دست اشغالگران سردادند و انزجار خود را از رژيم غاصب صهيونيستي و حاميان غربي آن اعلام کردند.

مردم شهيد پرور و ولايت مدار ايلام همزمان با سراسر کشور در روز جهاني قدس با راهپيمايي در خيابان هاي اين شهر، بار ديگر اوج وفاداري خود را به آرمان‌هاي امام راحل، منويات مقام معظم رهبري و شهداي گرانقدر نظام به نمايش گذاشتند.

مردم ايلام با سردادن شعارهاي" الله اکبر، خامنه‌اي رهبر"، "مرگ بر آمريکا" و "مرگ بر صهيونيست" و حمل دست نوشته‌هاي با مضامين "مرگ بر آمريکا" و "مرگ بر منافق" بار ديگر جلوه‌اي از انزجار خود را از زورگويان جهان، همدلي خود با مردم مظلوم فلسطين و استکبار ستيزي مردم ايران اسلامي را به دشمنان نشان دادند.

همچنين راهپيمايان پس از طي مسير مذکور در محل مصلاي ايلام اجتماع کرده و در ادامه نيز قطعنامه ويژه روز قدس قرائت شدو حاضرين با فرياد الله اکبر حمايت خود را از بندهاي قرائت شده اعلام کردند.

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound