04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:06

برگزاري 10محفل انس با قرآن كريم با حضور قاريان برتر استاني و كشوري

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي ايلام، مسئول دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان ایلام، از برگزاری ۱۰ محفل بزرگ انس با قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در این استان ایلام خبر داد.

حشمت الله رستمی، مسئول دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان ایلام، در این خصوص به روابط عمومی گفت: این محافل معنوی با حضور قاریان برتر استانی و کشوری در مناطق مختلف این استان برگزار می شود.
وی، برگزاری 20 دوره تفسیر قرآن کریم تحت عنوان "بینات" و دوره های آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم را از دیگر برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
رستمی، به اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم در این استان اشاره کرد و افزود: در قالب این طرح دوره آموزشی حفظ جزء 30 قرآن کریم با حضور یک هزار نفر قرآن آموز و 20 جلسه ثابت به منظور تربیت 400 نفر حافظ کل قرآن کریم برگزار می شود.
مسئول دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان ایلام، بیان کرد: جلسات تربیت حافظان کل قرآن کریم از سال 90 آغاز به کار کرده و در قالب یک دوره 5 ساله این تعداد حافظ به همت موسسات و خانه های قرآنی در مناطق مختلف این استان ادامه خواهد داشت.
وی، از برگزاری طرح با قرآن در رمضان با موضوع جزء خوانی قرآن کریم در این استان خبر داد و یادآور شد: این برنامه با مشارکت صداو سیمای مرکز ایلام هر روز از ماه مبارک رمضان ساعت 18 عصر در مسجد جامع این شهر برگزار می شود.
رستمی، خاطرنشان کرد: در این محفل نورانی قاریان برجسته استانی و کشوری، نوای دلنشین وحی را در فضای معنوی طنین انداز می کنند.
مسئول دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان ایلام، اجرای مسابقه فرهنگی قرآنی و تجلیل از 180 نفر از شرکت کنندگان از برنامه های جانبی این محفل عنوان کرد.

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound