04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:28

برگزاري اولين جلسه دفتر تبليغات اسلامي با مسئولين شهرستان در بدره

اين جلسه در محل مسجد جامع شهرستان بدره بعد از تلاوت آياتي از قرآن کريم جلسه اي در خصوص برنامه ها و فعاليت هاي فرهنگي و مذهبي و اعياد قربان و غدير با حضور مسئول کانون فرهنگي تبليغي شهرستان بدره حجت الاسلام ناظري برگزار شد.

ادامه مطلب...

امروزه نقش روابط عمومی به عنوان پیشانی عملکرد ادارات،بیش ازپیش نمایان است

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي ايلام، حجت‌الاسلام علي‌رحيم كريمي رئيس اداره تبليغات اسلامي مهران ،در جمع نمایندگان ومسئولین روبط عمومی ادارات شهرستان،ضمن تبریک پیشاپیش میلادامام رضا(ع)،به تبیین اهمیت وجایگاه روابط عمومی پرداخت وگفت: امروزه نقش این قشر زحمتکش به عنوان پیشانی عملکرد ادارات بیش ازپیش نمایان است و ادارات درراستای تقویت موجودیت خود،بایدبه این افرادتوجه بیشتری داشته باشد.

برنامه های فرهنگی باید متناسب با شئونات اسلامی اجرا شوند

 حجت‌الاسلام شریفی راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، در نشست ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی در ایلام، گفت: در استان ایلام رنگ و بوی مناسبت ها به ویژه میلاد ائمه اطهار(ع) و جشن ها کم رنگ شده و با صبغه تاریخی و افتخارات این استان فاصله گرفته است.

ادامه مطلب...

انقلاب اسلامي در حصن محكم لااله الاالله قرار دارد

رئيس سازمان تبليغات اسلامي در مراسم جشن ميلاد امام رضا(ع) در مركزاسلامي جاكارتا گفت:انقلاب اسلامي در حصن لااله الاالله قرار دارد و امروز بعنوان يك دژ محكم، مركزي براي بيان حقايق و معارف دين است.

ادامه مطلب...

راهپيمايي مردم ايلام در روز قدس

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان ايلام، در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان وهمزمان با تمام ايران اسلامي،راهپيمايي روز قدس درايلام نيز برگزارشد. درشهر ايلام نيز اقشار مختلف مردم روزه دار ايلام ، پس از تجمع در چهار راه رسالت و ميادين اصلي شهر به طرف مصلاي ايلام حرکت کرده و در طول مسير شعارهايي در حمايت از مردم مظلوم فلسطين و آزادي اين سرزمين از دست اشغالگران سردادند و انزجار خود را از رژيم غاصب صهيونيستي و حاميان غربي آن اعلام کردند.

مردم شهيد پرور و ولايت مدار ايلام همزمان با سراسر کشور در روز جهاني قدس با راهپيمايي در خيابان هاي اين شهر، بار ديگر اوج وفاداري خود را به آرمان‌هاي امام راحل، منويات مقام معظم رهبري و شهداي گرانقدر نظام به نمايش گذاشتند.

مردم ايلام با سردادن شعارهاي" الله اکبر، خامنه‌اي رهبر"، "مرگ بر آمريکا" و "مرگ بر صهيونيست" و حمل دست نوشته‌هاي با مضامين "مرگ بر آمريکا" و "مرگ بر منافق" بار ديگر جلوه‌اي از انزجار خود را از زورگويان جهان، همدلي خود با مردم مظلوم فلسطين و استکبار ستيزي مردم ايران اسلامي را به دشمنان نشان دادند.

همچنين راهپيمايان پس از طي مسير مذکور در محل مصلاي ايلام اجتماع کرده و در ادامه نيز قطعنامه ويژه روز قدس قرائت شدو حاضرين با فرياد الله اکبر حمايت خود را از بندهاي قرائت شده اعلام کردند.

برگزاري 10محفل انس با قرآن كريم با حضور قاريان برتر استاني و كشوري

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي ايلام، مسئول دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان ایلام، از برگزاری ۱۰ محفل بزرگ انس با قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در این استان ایلام خبر داد.

ادامه مطلب...

حضور جانشین بسیج مداحان کل کشور در اداره کل تبلیغات اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام،کرم اله برخوردار کارشناس تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام،ضمن اعلام این خبر گفت: سرداراحمد امیری جانشین بسیج مداحان کشور با حضور در اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام ضمن دیدار با معاون فرهنگی و رئیس اداره فرهنگی،سرهنگ پاسدار همت مداح جلالی را به عنوان مسئول بسیج مداحان استان ایلام معرفی کرد.
وی در این دیدار ضمن هماهنگی های لازم جهت استفاده از ظرفیت های متقابل با معاون فرهنگی،پژوهشی و آموزشی و همچنین کارشناس تشکلهای دینی استان دیدار و گفتگوکرد.دراین دیدارهای صمیمانه طرفین ضمن استقبال از همکاری و اجرای برنامه های آموزشی ،به کارهای صورت گرفته در کانون مداحان و بسیج مداحان اشاره و یادآورشدکه با استقرارآقای جلالی در اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام به عنوان مسئول بسیج مداحان استان ایلام،قدم مثبت و محکمی در خصوص رفع موانع خدمت رسانی به مداحان استان برداشته خواهد شد.

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound