04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:14

برگزاري جلسه ماهانه كانون مداحان وشعراي مذهبي شهرستان آبدانان

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان ايلام ، جلسه ماهانه كانون مداحان و شعراي مذهبي شهرستان آبدانان با حضوررئيس اداره تبليغات اسلامي ، كارشناس تشكلهاي ديني و همه اعضاء اين كانون در محل اداره تبليغات اسلامي آبدانان برگزار شد .
ابراهيم هاديزاده كارشناس تشكلهاي ديني اداره تبلغات اسلامي آبدانان ضمن خير مقدم و تقدير از مداحان اهل البيت (ع)، از برگزاري دوره آموزش ويژه مداحان و شعراي مذهبي خبر داد و اظهار داشت : با برنامه ريزي و هماهنگيهاي انجام شده و جذب اعتبار مربوطه اين دوره آموزشي در آينده اي نزديك برگزار خواهد شد .
هوشنگ رحماني رئيس كانون مداحان و شعراي شهرستان آبدانان ضمن خير مقدم و تقدير از برگزاري اين جلسه وهمچنين برگزاري دوره آموزشي ويژه مداحان، استقبال و از همه عزيزان مداح خواست جهت ارتقاء اطلاعات خود در اين دوره آموزش شركت کنند .
در ادامه حجت‌الاسلام منوچهر رييسي ، رئيس اداره تبليغات اسلامي با استناد به آيات و روايات ، مداحي را يك وسيله جهت رسيدن به خدا و اهل البيت دانست و اظهار داشت : مداحي و نوحه خواني بايد با برنامه باشد و موضوعات به درستي به مردم انتقال يابد تا مردم بيشتر در جريان حوادث قرار گيرند و سعي شود جهت تنوع بخشي به برنامه ها از مداحان بنام و مطرح كشوري جهت مراسمات مذهبي دعوت به عمل آيد.
در پايان هر كدام از اعضاء نكته نظرات خود را بيان وتصميمات جديدي جهت اجراي برنامه هاي آتي كانون در نظر گرفته شد.
اين جلسه به ميزباني اداره تبليغات اسلامي آبدانان برگزار شد .

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound