04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:11

روز قدس قدرت وعظمت جهان اسلام را به رخ جهانیان می کشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، گفت: روز قدس، روزعزت اسلام و مسلمانان بوده که قدرت، وحدت و عظمت جهان اسلام را به رخ جهانیان می کشد.
حجت‌الاسلام حجت الله شریفی راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، در گفت و گو با روابط عمومی ایلام، اظهار کرد: روز جهانی قدس، روز غلبه اسلام و ایمان بر کفر، شرک و ظلم و ستم است.

وی، تصریح کرد: روز قدس نسیم رحمت الهی است که با وزیدنش روح زندگی و امید را به مظلومان و مستضعفان و به ویژه مردم فلسطین می دهد.

حجت‌الاسلام شریفی راد، امام خمیمنی (ره) را عطیه یزرگ الهی برای آرمان فلسطین عنوان کرد و افزود: ابتکار عمل آن حضرت در پایه گذاری روز قدس به فلسطین و قدس حیات دوباره بخشید و امید به آزادی را در دل مردم ستمدیده فلسطین زنده نمود و موجب وحدت جهان اسلام شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، بیان کرد: مردم مسلمان ایران و جهان اسلام با حضور یکپارچه و صفوف فشرده خود، ندای مظلومیت فلسطین و قدس شریف را به گوش جهانیان می رسانند و به فریاد مظلومیت مردم فلسطین پاسخ و لبیک می گویند.

وی، اضافه کرد: حضور هر زن و مرد مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس تیری بر قلب دشمنان حق و حقیقت بوده و امیدی برای مظلومان دربند فلسطینی که در چنگال ستم اسرائیل گرفتار می باشد.

حجت‌الاسلام شریفی راد، یادآور شد: اکنون که فتنه های متعدد امریکا و اسرائیل کشورهای مسلمان سوریه، عراق و مصر را دچار ناامنی، تفرقه و درگیری داخلی کرده و زمزمه های سازش بین سازشکاران فلسطینی و آمریکایی به گوش می رسد، شایسته است حضور گسترده مردم نقشه های شوم استعماری و استکباری سردمداران کفر و شرک را خنثی نماید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، ابراز کرد: حضور گسترده و باشکوه مردم می تواند دسیسه ها و فتنه های دشمنان را نقش برآب کند.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس به مسلمانان پیروزی و غلبه بر کفر و شرک و برای آمریکا و اسرائیل شکست و نابودی در پی خواهد داشت.

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound