04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:27

برگزاري جلسه ماهانه كانون مداحان وشعراي مذهبي شهرستان آبدانان

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان ايلام ، جلسه ماهانه كانون مداحان و شعراي مذهبي شهرستان آبدانان با حضوررئيس اداره تبليغات اسلامي ، كارشناس تشكلهاي ديني و همه اعضاء اين كانون در محل اداره تبليغات اسلامي آبدانان برگزار شد .
ابراهيم هاديزاده كارشناس تشكلهاي ديني اداره تبلغات اسلامي آبدانان ضمن خير مقدم و تقدير از مداحان اهل البيت (ع)، از برگزاري دوره آموزش ويژه مداحان و شعراي مذهبي خبر داد و اظهار داشت : با برنامه ريزي و هماهنگيهاي انجام شده و جذب اعتبار مربوطه اين دوره آموزشي در آينده اي نزديك برگزار خواهد شد .
هوشنگ رحماني رئيس كانون مداحان و شعراي شهرستان آبدانان ضمن خير مقدم و تقدير از برگزاري اين جلسه وهمچنين برگزاري دوره آموزشي ويژه مداحان، استقبال و از همه عزيزان مداح خواست جهت ارتقاء اطلاعات خود در اين دوره آموزش شركت کنند .
در ادامه حجت‌الاسلام منوچهر رييسي ، رئيس اداره تبليغات اسلامي با استناد به آيات و روايات ، مداحي را يك وسيله جهت رسيدن به خدا و اهل البيت دانست و اظهار داشت : مداحي و نوحه خواني بايد با برنامه باشد و موضوعات به درستي به مردم انتقال يابد تا مردم بيشتر در جريان حوادث قرار گيرند و سعي شود جهت تنوع بخشي به برنامه ها از مداحان بنام و مطرح كشوري جهت مراسمات مذهبي دعوت به عمل آيد.
در پايان هر كدام از اعضاء نكته نظرات خود را بيان وتصميمات جديدي جهت اجراي برنامه هاي آتي كانون در نظر گرفته شد.
اين جلسه به ميزباني اداره تبليغات اسلامي آبدانان برگزار شد .

سخنراني رئيس اداره تبليغات اسلامي آبدانان در جمع پرسنل سپاه آبدانان

 به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان ايلام. حجت‌الاسلام منوچهر رييسي ، رئيس اداره تبليغات اسلامي آبدانان در جمع پرسنل سپاه ناحيه آبدانان در محل سالن اجتماعات اين نيرو در خصوص آسيب شناسي انقلاب و توطئه دشمنان اسلام سخنراني کرد.
رئيس اداره تبليغات اسلامي در سخناني به آسيب شناسي انقلاب و توطئه دشمنان اسلام پرداخت و اظهار داشت : هر پديده يا عاملي كه نظام اسلامي را از حركت به سوي اهداف و اصول انقلاب باز دارد يكي از بزرگترين آسيب هاست و بايد تلاش شود با تدبير و هوشمندي احاد مردم خصوصا شما نيروهاي جان بر كف انقلاب ، شناسايي و نقش بر آب شود تا دشمن بيش از پيش مايوس و نااميد شود.
وي افزود : با توجه به برنامه ريزيهاي دشمنان اسلام جهت از بين بردن انقلاي اسلامي و توطئه هاي گوناگون انان در منطقه و كشاندن جوانان و نوجوانان به مسائل سياسي منحرف و پيشگيري از نفوذ انديشه هاي بيگانه در كشور ، در تمام صحنه ها حاضر و از ارمانهاي انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري به خوبي دفاع كنيم.

برگزاري مراسم سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در آبدانان

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان ايلام ، مراسم سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) با حضور انبوه مردم ولايتمدار ، مسئولين ادارات و نهادهاي انقلابي و خانواده هاي معظم شهدا به صورت دسته روري در سطح خيابانهاي آبدانان با شكوه خاص برگزارشد.

ادامه مطلب...

روز قدس قدرت وعظمت جهان اسلام را به رخ جهانیان می کشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، گفت: روز قدس، روزعزت اسلام و مسلمانان بوده که قدرت، وحدت و عظمت جهان اسلام را به رخ جهانیان می کشد.
حجت‌الاسلام حجت الله شریفی راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، در گفت و گو با روابط عمومی ایلام، اظهار کرد: روز جهانی قدس، روز غلبه اسلام و ایمان بر کفر، شرک و ظلم و ستم است.

وی، تصریح کرد: روز قدس نسیم رحمت الهی است که با وزیدنش روح زندگی و امید را به مظلومان و مستضعفان و به ویژه مردم فلسطین می دهد.

حجت‌الاسلام شریفی راد، امام خمیمنی (ره) را عطیه یزرگ الهی برای آرمان فلسطین عنوان کرد و افزود: ابتکار عمل آن حضرت در پایه گذاری روز قدس به فلسطین و قدس حیات دوباره بخشید و امید به آزادی را در دل مردم ستمدیده فلسطین زنده نمود و موجب وحدت جهان اسلام شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، بیان کرد: مردم مسلمان ایران و جهان اسلام با حضور یکپارچه و صفوف فشرده خود، ندای مظلومیت فلسطین و قدس شریف را به گوش جهانیان می رسانند و به فریاد مظلومیت مردم فلسطین پاسخ و لبیک می گویند.

وی، اضافه کرد: حضور هر زن و مرد مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس تیری بر قلب دشمنان حق و حقیقت بوده و امیدی برای مظلومان دربند فلسطینی که در چنگال ستم اسرائیل گرفتار می باشد.

حجت‌الاسلام شریفی راد، یادآور شد: اکنون که فتنه های متعدد امریکا و اسرائیل کشورهای مسلمان سوریه، عراق و مصر را دچار ناامنی، تفرقه و درگیری داخلی کرده و زمزمه های سازش بین سازشکاران فلسطینی و آمریکایی به گوش می رسد، شایسته است حضور گسترده مردم نقشه های شوم استعماری و استکباری سردمداران کفر و شرک را خنثی نماید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، ابراز کرد: حضور گسترده و باشکوه مردم می تواند دسیسه ها و فتنه های دشمنان را نقش برآب کند.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس به مسلمانان پیروزی و غلبه بر کفر و شرک و برای آمریکا و اسرائیل شکست و نابودی در پی خواهد داشت.

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound