04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:18

اداره کل

انتصاب مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام به عنوان رئیس ستاد امربه معروف ونهی از منکر شهرستان ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام،در جلسه ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر استان ایلام،حجت الاسلام محمدفتاحی مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام از سوی آیت الله محمد نقی لطفی نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف ونهی منکر استان ایلام به عنوان رئیس این ستاد در شهرستان ایلام منصوب شد.

ادامه مطلب...

برگزاری دویست و بیستمین جلسه تفسیر قرآن در ایلام

خداوند برای تمامی موجودات عالم رزق و روزی کافی مقرر کرده است و علاوه بر رزق های مادی، رزق های معنوی فراوانی از ناحیه خداوند سبحان بر عالم وجود،ساری و جاری می باشد و خداوندی که خلقت آسمان ها و زمین را در شش درون محقق کرده است و عالم حیات را بر اساس آب که هیچ موجود زنده ای بدون آب نمی تواند به حیات مادی خود ادامه دهد.

ادامه مطلب...

در روابط و معاشرت های اجتماعی امروزه باید مراتب انسانی و مذهبی رعایت شود

در مناسبت انسانی به همنوعان باید انصاف و وجدان و در رابطه با برادران ایمانی باید اخوت و جلب رضای پروردگار در نظر قرار گیرد.

ادامه مطلب...

مرحله استاني اولين دوره مسابقات قرآني تلاوت و دومين دوره مسابقات قرآني تسنيم در ایلام برگزارشد.

مرحله استاني اولين دوره مسابقات قراني تلاوت و دومين دوره مسابقات قرآني تسنيم روز پنجشنبه 7آذر ماه در شهر ايلام برگزار شد .

ادامه مطلب...

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام از خانه های عالم هلیلان

به همت اداره کل تبلیغات اسلامی چرداول در دهه اول محرم تعداد14 روحانی تبلیغی واعزامی در مناطق دور افتاده ومحروم در این بخش فعالیت داشتند و به زودی کانون فرهنگی مردمی در این بخش راه اندازی خواهد شد.

ادامه مطلب...

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام

13 آبان
روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برای ملت ایران، همیشه یادآور خاطرات
تلخ، شیرین و مهی است که با عزت و سرنوشت ما پیوند خورده است.

ادامه مطلب...

با همکاري اداره کل تبليغات اسلامي ايلام برگزار مي شود

در اين جلسه که با حضور حجت‌الاسلام هواسي در دفتر مديرکل تبليغات اسلامي ايلام برگزار شد،پس از بحث وتبادل نظر و برنامه ريزي هاي قبلي مصوب شد،در 12آبان ماه سال جاري همايشي با موضوع نقش روحانيون در حفظ  و حراست از منابع طبيعي و خصوصا جنگل هاي انبوه در سطح استان ايلام برگزار شود.

ادامه مطلب...

همايش بزرگداشت سالگرد ارتحال آيت‌الله مرواريد در ايلام

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي ايلام، حجت‌الاسلام شريفي راد مديرکل تبليغات اسلامي ايلام در گفتگو با روابط عمومي گفت:در جلسه اي با حضور آيت‌الله لطفي نماينده ولي فقيه در استان ايلام و اعضاء ستاد بزرگداشت سالگرد محمد تقي مرواريد(ره) که به پيشنهاد اداره کل تبليغات اسلامي ايلام برگزارشد،خلاصه اي از زندگي نامه وي در قالب بروشور در تيراژ بالا تکثير و در اختيار عموم قرار بگيرد و مراسم و همايش بزرگداشت آيت‌الله مرواريد در تاريخ پنج شنبه 25مهر92برگزار مي شود.

 

برگزاري جشن بزرگ زير سايه خورشيد در مصلي ايلام

اين جشن با حضور عموم مردم وبا حضور ويژه خدام حرم مطهر رضوي و مديرکل تبليغات اسلامي ايلام و جمعي از مسئولان محلي و هزاران نفر از اقشار مختلف مردم برگزارشد.

ادامه مطلب...

امام جمعه ایلام سخنران مجلس عزای امام جعفرصادق (ع)

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات استان ایلام، کرم اله برخوردار کارشناس تشکلهای دینی وانجمن های اسلامی استان بابیان برگزاری سوگواری و عزاداری در جای جای استان ایلام و همزمان با کل کشورعزاداری شهرایلام نیز علاوه براکثرمساجد در مسجد امام صادق(ع) نیزباشورو اشتیاق برگزارشد.ابتداحجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به عنوان سخنران درخصوص شخصیت امام صادق(ع) احادیث و سخنانی را بیان داشته و سپس ذاکران و مداحان اهل بیت(ع) به نوحه خوانی و ذکر مصیبت پرداختند.

 

 

 

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound