04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:15

منابع محتوایی

برگزاري دوره آموزش مجازي «مهدويت» ويژه روحانيون مستقر و مبلغان سراسر کشور

مدير کل دفتر برنامه‌ريزي آموزش‌هاي تخصصي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي از برگزاري دوره آموزش مجازي «مهدويت» ويژه روحانيون مستقر و مبلغان سراسر کشور با همكاري مرکز تخصصي مهدويت خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، حجت الاسلام علي دارابي با اعلام اين خبر، گفت: ظهور شبهات مستحدثه در موضوعات ديني از جمله مهدويت اقتضا مي‌‌كند دفتر برنامه‌ريزي آموزش‌هاي تخصصي بنابر ماموريت‌هاي سازماني و با احساس نياز نسبت به اين مقوله نسبت به برنامه‌ريزي و هدايت آموزش‌هايي با عنوان آموزش تخصصي مهدويت اقدام كند.

وي ادامه داد: آموزش‌هاي تخصصي که هم اکنون در اقصي نقاط کشور انجام مي‌شود در قالب فعاليت‌هاي کوتاه مدت و يا کارگاه‌هاي مهارت‌افزايي است که دفتر برنامه‌ريزي آموزش‌هاي تخصصي معاونت پژوهشي و آموزشي در کنار اين مهم با هماهنگي مرکز تخصصي مهدويت علاوه بر برگزاري آموزش‌هاي کوتاه مدت آموزش‌هاي مجازي را نيز در تعامل با مرکز تخصصي مهدويت برگزار مي‌كند.

مدير کل دفتر برنامه‌ريزي آموزش‌هاي تخصصي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان همچنين تصريح كرد: آموزش‌هاي مزبور مجازي است که پس از انجام ارزشيابي، گواهي پايان دوره که مورد تأييد معاونت توسعه مديريت و سرمايه‌ انساني رئيس جمهوري است، به شرکت‌کنندگان اعطا مي‌شود که اين امر براي روحانيون و مبلغان در جهت ارتقاي علمي و دانش‌افزايي از اهميت فوق‌العاده‌اي برخوردار است.

دارابي اضافه كرد: روحانيون مستقر و مبلغان مي‌توانند با هماهنگي ادارات کل تبليغات اسلامي نسبت به ورود در سايت www.mahdaviat.org و ثبت مشخصات خود در گزينه سيستم آموزشي در مراحل مقدماتي ـ راحيه انتظار و عطر انتظار ـ و دوره‌هاي ويژه مهدويت و مستشرقين ـ موعود در اديان ـ اقدام و در آموزش‌تخصصي مهدويت شرکت كنند.

 

 

 

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound