04 ارديبهشت 1397 ساعت 14:28

منابع محتوایی

برگزاري دوره آموزش مجازي «مهدويت» ويژه روحانيون مستقر و مبلغان سراسر کشور

مدير کل دفتر برنامه‌ريزي آموزش‌هاي تخصصي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي از برگزاري دوره آموزش مجازي «مهدويت» ويژه روحانيون مستقر و مبلغان سراسر کشور با همكاري مرکز تخصصي مهدويت خبر داد.

ادامه مطلب...

تدوين آيين‌نامه صدور مجوز ملي تشكل‌هاي ديني

مديركل تشكل‌هاي ديني و مراكز فرهنگي معاونت امور فرهنگي و تبليغ سازمان تبليغات اسلامي از تدوين آيين نامه صدور مجوز ملي تشكل‌هاي ديني خبر داد و گفت:اين آيين‌نامه در مرحله بررسي در کميته‌هاي تخصصي مربوطه هست که اميد است به زودي ابلاغ کشوري آن انجام شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، رضا معممي مقدم افزود: از آنجايي که يکي از اهداف و مأموريت‌هاي جدي سازمان تبليغات اسلامي حمايت از تشکل‌هاي ديني است و در اين راستا سازمان فعاليتهاي زيادي را انجام داده است، لذا يکي از اين حمايتها ايجاد پشتوانه قانوني و صدور مجوز اين نوع تشکل‌هاست.

ادامه مطلب...

برگزاري دوره «آموزش ترجمه و تفسير سوره نحل» در اداره کل تبليغات اسلامي ايلام

جوادباقري کارشناس آموزش ضمن خدمت اداره‌كل تبليغات اسلامي ايلام در گفتگو با روابط عمومي از برگزاري همزمان دوره آموزش ترجمه و تفسير سوره نحل براي کليه پرسنل ادارات تبليغات اسلامي ايلام خبر داد.

ادامه مطلب...

برگزاري طرح با قرآن در رمضان با موضوع ترتيل خواني قرآن كريم

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي ايلام،حشمت الله رستمي مسئول دارالقرآن اداره کل تبليغات اسلامي ايلام در گفتگو با روابط عمومي گفت:برگزاري طرح با قرآن در رمضان با موضوع ترتيل خواني قرآن كريم هر روز از ساعت 18 در مسجد جامع ايلام برگزار و از شبكه استاني سيماي ايلام پخش مي شود.

ادامه مطلب...

رفتن به بالای صفحه

Template Design:Dima Group
Sound Clip Photo Sound